• Mundonatural Mediterraneus Bio Oil Coconut 50Ml.
-5%

Mundonatural Mediterraneus Bio Oil Coco 50 ml.

SKU-koodiMU8437011627728
Kookosöljy.
Normaalihinta €13,02 26,04 € / 100ml
Alennushinta €13,02 Normaalihinta €13,70
Säästät: -€0,68
26,04 € / 100ml
Loppuunmyyty
Mundonatural Mediterraneus Bio Oil Coconut 50Ml.
Mundonatural Mediterraneus Bio Oil Coco 50 ml.
Normaalihinta €13,02 26,04 € / 100ml
Alennushinta €13,02 Normaalihinta €13,70
Säästät: -€0,68
26,04 € / 100ml

 

 
Mundonatural-merkin Bio Oil Coco on kookosöljy, jota voi levittää iholle ja hiuksiin tarpeen mukaan. Sillä on kosteuttavia ja ravitsevia ominaisuuksia. Se on luonnollinen vaihtoehto ihon ja hiusten terveellisen ulkonäön ylläpitämiseen.

Koostumus

Kookosöljy.

Käyttöohje

Levitä iholle tai hiuksiin tarpeen mukaan.