• Mensan Dren I-Complex 500Ml.
-30%

Mensan Dren I-Complex 500 ml.

SKU-koodiME8435107627010
"Nestemäinen nesteenpoistolisa."
Normaalihinta €15,90 3,18 € / 100ml
Alennushinta €15,90 Normaalihinta €22,71
Säästät: -€6,81
3,18 € / 100ml
Loppuunmyyty
Mensan Dren I-Complex 500Ml.
Mensan Dren I-Complex 500 ml.
Normaalihinta €15,90 3,18 € / 100ml
Alennushinta €15,90 Normaalihinta €22,71
Säästät: -€6,81
3,18 € / 100ml

 

 
Mensan Dren I-Complex on nestemäinen ravintolisä, joka on suunniteltu auttamaan myrkkyjen ja nesteiden poistamisessa kehosta. Tämä ainutlaatuinen koostumus yhdistää useita ainesosia tehokkaan detoksifikaation aikaansaamiseksi. Nauti kevyemmästä ja terveemmästä kehosta tämän tuotteen avulla.

Koostumus

Ainesosien yhdistelmä.

Käyttöohje

Laimenna 20 ml lasilliseen vettä, 2 kertaa päivässä.

Apteekkarin neuvo

Auttaa poistamaan myrkkyjä ja ylimääräistä nestettä.