• Mega Plus Pre Workout Concept 500Gr.
-32%

Mega Plus Pre-Workout Concept 500 g

SKU-koodiME8435041060409
Mega Plus Pre Entreno Concept 500 g on ravintolisä, joka on tarkoitettu nautittavaksi ennen fyysistä harjoittelua. Tuote on kehitetty ainesosien yhdistelmästä, jonka tarkoituksena on parantaa urheilusuorituskykyä ja maksimoida harjoittelun tulokset.
Normaalihinta €17,00 3,4 € / 100gr
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€8,14
3,4 € / 100gr
Mega Plus Pre Workout Concept 500Gr.
Mega Plus Pre-Workout Concept 500 g
Normaalihinta €17,00 3,4 € / 100gr
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €25,14
Säästät: -€8,14
3,4 € / 100gr

 

 

Mega Plus Pre Entreno Concept 500 g on ravintolisä, joka on tarkoitettu nautittavaksi ennen fyysistä harjoittelua. Tuote on kehitetty yhdistelmästä ainesosia, joiden tarkoituksena on parantaa urheilusuorituskykyä ja maksimoida harjoittelun tulokset.

Tuotteen pääainesosia ovat kreatiini, beeta-alaniini ja kofeiini. Kreatiini auttaa lisäämään lihasvoimaa ja kestävyyttä, kun taas beeta-alaniini auttaa viivästyttämään lihasten väsymistä. Kofeiini puolestaan toimii piristeenä, joka antaa energiaa ja parantaa keskittymiskykyä harjoituksen aikana.

Lisäksi Mega Plus Pre Entreno Concept 500 g sisältää myös välttämättömiä aminohappoja, vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka edistävät lihasten palautumista ja tukevat tervettä immuunijärjestelmää.

Tuotetta suositellaan otettavaksi noin 30 minuuttia ennen harjoittelua sekoittamalla yksi annos veteen. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.