• Mega Plus Mct Premium 500Ml.
-24%

Mega Plus MCT Premium 500 ml.

SKU-koodiME8435041061925
Mega Plus MCT Premium 500 ml on ravintolisänä käytettävä tuote. Se sisältää MCT-rasvahappoja (keskipitkäketjuisia triglyseridejä), jotka ovat terveellisiä rasvoja, joita löytyy esimerkiksi kookosöljystä. Nämä rasvat ovat helposti sulavia ja muuttuvat nopeasti energiaksi, mikä voi auttaa parantamaan fyysistä ja henkistä suorituskykyä. Lisäksi MCT-rasvat voivat auttaa painonpudotuksessa, sillä ne voivat lisätä kylläisyyden tunnetta ja nopeuttaa aineenvaihduntaa. Tätä tuotetta voivat käyttää henkilöt, jotka haluavat lisätä energiatasoaan, parantaa urheilusuorituskykyään tai hallita painoaan. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käytön aloittamista.
Normaalihinta €23,10 4,62 € / 100ml
Alennushinta €23,10 Normaalihinta €30,57
Säästät: -€7,47
4,62 € / 100ml
Loppuunmyyty
Mega Plus Mct Premium 500Ml.
Mega Plus MCT Premium 500 ml.
Normaalihinta €23,10 4,62 € / 100ml
Alennushinta €23,10 Normaalihinta €30,57
Säästät: -€7,47
4,62 € / 100ml

 

 

Mega Plus Mct Premium 500 ml on ravintolisänä käytettävä tuote. Se sisältää MCT-rasvahappoja (keskipitkäketjuisia triglyseridejä), jotka ovat terveellisiä rasvoja ja joita löytyy esimerkiksi kookosöljystä. Nämä rasvat ovat helposti sulavia ja muuttuvat nopeasti energiaksi, mikä voi auttaa parantamaan fyysistä ja henkistä suorituskykyä. Lisäksi MCT:t voivat auttaa myös painonpudotuksessa, sillä ne voivat lisätä kylläisyyden tunnetta ja nopeuttaa aineenvaihduntaa. Tätä tuotetta voivat käyttää henkilöt, jotka haluavat lisätä energiatasoaan, parantaa urheilusuorituskykyään tai hallita painoaan. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käytön aloittamista.