• Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2Kg.
  • Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2 kg.
  • Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2 kg.
-5%

Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2 kg.

SKU-koodiME8435041062939
Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2 kg on urheiluravintolisä, joka on suunniteltu tukemaan lihasten palautumista ja lihasmassan kasvua. Tuote on korkealaatuista heraproteiini-isolaattia, mikä tarkoittaa, että se sisältää runsaasti proteiinia ja on vähärasvainen sekä vähähiilihydraattinen. Heraproteiini on välttämättömien aminohappojen lähde, jotka ovat keskeisiä lihaskudoksen korjaamisessa ja rakentamisessa. Lisäksi tämä tuote voi auttaa parantamaan kestävyyttä ja suorituskykyä harjoituksen aikana. Sitä suositellaan nautittavaksi intensiivisten harjoitusten jälkeen, jotta proteiinin hyödyt voidaan maksimoida ja lihasten palautumista nopeuttaa.
Normaalihinta €130,60 6,53 € / 100gr
Alennushinta €130,60 Normaalihinta €137,47
Säästät: -€6,87
6,53 € / 100gr
Loppuunmyyty
Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2Kg.
Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2 kg.
Normaalihinta €130,60 6,53 € / 100gr
Alennushinta €130,60 Normaalihinta €137,47
Säästät: -€6,87
6,53 € / 100gr

 

 

Mega Plus Isolat Hydro Compet Cookie 2 kg on urheiluravintolisä, joka on suunniteltu tukemaan lihasten palautumista ja rasvattoman lihasmassan kasvua. Tuote on korkealaatuista heraproteiini-isolaattia, mikä tarkoittaa, että se sisältää runsaasti proteiinia ja on vähärasvainen sekä vähähiilihydraattinen. Heraproteiini on välttämättömien aminohappojen lähde, jotka ovat keskeisiä lihaskudoksen korjautumiselle ja rakentumiselle. Lisäksi tämä tuote voi auttaa parantamaan kestävyyttä ja suorituskykyä harjoituksen aikana. Sitä suositellaan nautittavaksi intensiivisten harjoitusten jälkeen, jotta proteiinin hyödyt voidaan maksimoida ja lihasten palautumista nopeuttaa.