• Medimar Aquaderm Lipo 50Gr.
-5%

Medimar Aquaderm Lipo 50 g.

SKU-koodiME5200120750020

Medimar Aquaderm Lipo on ihonhoitoon tarkoitettu voide.

Normaalihinta €11,10 22,2 € / 100gr
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €11,68
Säästät: -€0,58
22,2 € / 100gr
Medimar Aquaderm Lipo 50Gr.
Medimar Aquaderm Lipo 50 g.
Normaalihinta €11,10 22,2 € / 100gr
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €11,68
Säästät: -€0,58
22,2 € / 100gr

 

 

Medimar Aquaderm Lipo on ihonhoitoon tarkoitettu voide. Sen koostumus sisältää kosteuttavia ainesosia, jotka auttavat pitämään ihon pehmeänä ja ravittuna. Levitä voidetta iholle tarpeen mukaan ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Tämä voide on ihanteellinen pitämään ihon hyvin kosteutettuna ja antamaan sille miellyttävän tuntuman.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.

Käyttöohje

Levitä voidetta iholle tarpeen mukaan ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan.