• Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
  • Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
-19%

Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml

SKU-koodiMA3600531691882
Maybelline New York Superstay Lumi Matte Foundation 30H Meikkivoide, mattapintainen ja hehkuva, sävy 129
Normaalihinta €11,30 32,29 € / 100ml
Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,99
Säästät: -€2,69
32,29 € / 100ml
Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
Maybelline New York M-Up Superstay Lumi Matte -meikkivoide 129, 35 ml
Normaalihinta €11,30 32,29 € / 100ml
Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,99
Säästät: -€2,69
32,29 € / 100ml

 

 
Maybelline New Yorkin uusi Lumi Matte Foundation 30H on saapunut: meikkivoide, joka tarjoaa hehkuvan mattapinnan ja kestää jopa 30 tuntia*. Kevyt koostumus, johon on lisätty niacinamidia. Se on suunniteltu kaikille ihotyypeille, dermatologisesti testattu ja ei-komedogeeninen. Sen peittävyys on säädettävissä, ja se tuntuu iholla miellyttävältä ja antaa ihon hengittää, kun taas sen kestävyys lämpöä, hikiä, vettä ja siirtymistä vastaan takaa virheettömän lopputuloksen. Saavuta vaivattomasti säteilevä ja mattapintainen iho Maybellinen Lumi Matte Foundation -meikkivoiteella.

*Itsearviointi, 120 koehenkilöä.

Koostumus

G2063420 - AINESOSAT: AQUA / WATER • DIMETHICONE • ISODODECANE • ALCOHOL DENAT. • TRIMETHYLSILOXYSILICATE • BUTYLENE GLYCOL • PEG-10 DIMETHICONE • PERLITE • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • NYLON-12 • ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE • DIISOPROPYLSEBACATE • HDI/TRIMETHYLOLHEXYLLACTONE-RISTIKOPOLYMEERI • BIS-PEG/PPG-14/14-DIMETIKONI • DISTEARDIMONIUMHECTORITE • MAGNESIUMSULFAATTI • FENOKSIEETANOLI • DINATRIUMSTEAROYLGLUTAMAATTI • SILIKASILYLAATTI • DIPENTAERYTRITYYLITETRAHYDROKSISTEARAATTI/TETRAISOSTEARAATTI • HYDROLYSOITU SOIJAPROTEIINI • PROLIINI • PIIDIOXIDI • PEG/PPG/POLYBUTYLEENIGLYKOL-8/5/3 GLYSERIINI • TOKOFEROLI • NIASINAMIDI • GLYSERIINI • ALUMIINIHYDROKSIDI • KAOLIINI • GLUTAMIINIHAPPO • TINAOKSIDI • PENTYLEENIGLYKOLI • GLYSERYYLIAKRYLAATTI/AKRYYLIHAPON KOPOLYMEERI ● [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • MIKA • CI 77288 / KROMIOKSIDIVIHREÄT]. (F.I.L. Z70040533/2).

Käyttöohje

Levitä tuote kasvoille ja häivytä se sormenpäillä tai sienellä.

Ainesosat

G2063420 - AINESOSAT: AQUA / VESI • DIMETIKONI • ISODODEKAANI • ALKOHOLI DENAT. • TRIMETYYLISILOKSISILIKAATTI • BUTYLEENIGLYKOLI • PEG-10-DIMETIKONI • PERLIITTI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • NYLON-12 • ISOPROPYYLILAUROYLISARKOSINAATTI • DIISOPROPYYLISEBACAATTI • HDI/TRIMETYYLOLIHEXYLLAKTONIN RISTIKopolymeeri • BIS-PEG/PPG-14/14-DIMETIKONI • DISTEARDIMONIUMHECTORIITTI • MAGNESIUMSULFAATTI • FENOKSYETANOLI • DINATRIUMSTEAROYLGLUTAMAATTI • SILIKASILYLAATTI • DIPENTAERYTRITYYLITETRAHYDROKSYSTEARAATTI/TETRAISOSTEARAATTI • HYDROLYSOITU SOIJAPROTEIINI • PROLIINI • PIIDIOXIDI • PEG/PPG/POLYBUTYLEENIGLYKOL-8/5/3 GLYSEROLI • TOKOFEROLI • NIASINAMIDI • GLYSEROLI • ALUMIINIHYDROKSIDI • KAOLIINI • GLUTAMIINIHAPPO • TINAOKSIDI • PENTYLEENIGLYKOLI • GLYSERYLAKRYLAATTI/AKRYYLIHAPPO-KOPOLYMEERI ● [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • MIKA • CI 77288 / KROMIOKSIDIVIHREÄT]. (F.I.L. Z70040533/2).