• Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
  • Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
  • Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
  • Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
  • Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
  • Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
  • Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
  • Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
-16%

Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g

SKU-koodiMA3600531701420
Maybelline Tattoo Liner -silmäkynä, tatuointiefekti, 823 AURORA FLIP
Normaalihinta €5,80 580,0 € / 100gr
Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,93
Säästät: -€1,13
580,0 € / 100gr
Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
Maybelline New York M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 g
Normaalihinta €5,80 580,0 € / 100gr
Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,93
Säästät: -€1,13
580,0 € / 100gr

 

 
Maybelline New Yorkin vedenkestävä Tattoo Liner -silmäluomikynä luo uskomattoman kestävän tatuointimaisen silmämeikin, sillä sen koostumus kestää jopa 36 tuntia.
Maybelline esittelee Tattoo Linerin uusissa galaktisissa sävyissä, joissa on Duochrome-tekniikka ja jopa 36 tunnin kesto – värit ovat aivan toisesta maailmasta. Kermainen geelirakenne tekee levittämisestä erittäin helppoa. Kestää hankausta, vettä ja hikiä. Käyttövinkki: Levitä ripsenjuurille ja anna kuivua 30 sekuntia, jotta rajaus kiinnittyy. Tattoo Liner ei jätä jälkiä eikä tahri. Puukynän muotoinen tuote vaatii kärjen vetämisen esiin, ja se poistetaan misellivedellä.

Koostumus

G2015031 1 - AINESOSAT: DIMETIKONI • TRIMETYYLISILOKSISILIKAATTI • POLYETYLEENI • AKRYLAATIT/STEARYYLI-AKRYLAATTI/DIMETIKONIMETAKRYLAATTI-KOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORPHLOGOPIITTI • NYLON-12 • PARAFFIINI • MIKROKRISTALLINEN VAHAT • POLYISOBUTEENI • KALCIUM-NAATRIUMBOROSILIKAATTI • SILIKA • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • POLYGLYSERYL-3-POLYDIMETYYLISILOKSIEETYYLIDIMETIKONI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • TIN-OKSIDI • MALTODEKSTRIN • KAOLIINI • ALUMIINIHYDROKSIDI • DISTEARDIMONIUMHECTORIT • MAGNESIUMSTEARAATTI • PROPYLEENIKARBONAATTI ● [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MICA • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 75470 / KARMIINI • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 77510 / Rauta(III)ammoniumferrosyanidi • CI 19140 / Keltainen 5 Lake • CI 77742 / Mangaanivioletti • CI 16035 / RED 40 LAKE • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE]. (F.I.L. Z260752/5).

Käyttöohjeet

Levitä Tattoo Lineria sekä silmän sisäkulmaan että ripsirajaan ja anna kuivua 30 sekuntia, jotta viiva kiinnittyy. Kuivuttuaan se kestää jopa 36 tuntia.

Ainesosat

G2015031 1 – AINESOSAT: DIMETIKONI • TRIMETYYLISILOKSISILIKAATTI • POLYETYLEENI • AKRYLAATIT/STEARYYLI-AKRYLAATTI/DIMETIKONIMETAKRYLAATTI-KOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORPHLOGOPIITTI • NYLON-12 • PARAFFIINI • MIKROKRISTALLINEN VAHAT • POLYISOBUTEENI • KALSIIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • SILIKA • KALKIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • POLYGLYCERYL-3-POLYDIMETHYLSILOXYETHYL-DIMETIKONI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • TIN OXIDE • MALTODEXTRIN • KAOLIN • ALUMINUM HYDROXIDE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • MAGNESIUM STEARATE • PROPYLENE CARBONATE ● [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MICA • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 75470 / KARMIINI • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77000 / ALUMIINIJAUHE • CI 77510 / rauta(III)ammoniumferrosyanidi • CI 19140 / keltainen 5 lake • CI 77742 / mangaanivioletti • CI 16035 / RED 40 LAKE • CI 77400 / COPPER POWDER • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE]. (F.I.L. Z260752/5).