• Mavala Lip Gloss Pink Lady 09 Pink , 5,3 ml
-26%

Mavala Lip Gloss Pink Lady 09 Rosa, 5,3 ml

SKU-koodiMA7618900960091

Mavala Lip Gloss Pink Lady 09 Rosa, 5,3 ml

Normaalihinta €10,80 203,77 € / 100ml
Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,57
Säästät: -€3,77
203,77 € / 100ml
Mavala Lip Gloss Pink Lady 09 Pink , 5,3 ml
Mavala Lip Gloss Pink Lady 09 Rosa, 5,3 ml
Normaalihinta €10,80 203,77 € / 100ml
Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,57
Säästät: -€3,77
203,77 € / 100ml

 

 

Sen kevyt ja tahmea koostumus on rikastettu antioksidanttisia polyfenoleja runsaasti sisältävällä rypäleen siemenöljyllä ja E-vitamiinilla, jotka ravitsevat huuliasi syvältä ja antavat niille kiiltävän ja loistavan lopputuloksen."

Käyttöohjeet

1. Käytä ergonomista applikaattoria tarkkaan ja tasaisiin levityksiin. 2. Levitä uudelleen niin monta kertaa kuin haluat, jotta huulesi pysyvät säteilevinä koko päivän.

Ainesosat

sisältää antioksidanttisia polyfenoleja runsaasti sisältävää rypäleen siemenöljyä ja E-vitamiinia