• Marnys Omega 3-6-7-9 125Ml.
-26%

Marnys Omega 3-6-7-9 125 ml.

SKU-koodiMA8470002013407
MARNYS OMEGA 3-6-7-9 on 125 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se sisältää yhdistelmän omega-3-, 6-, 7- ja 9-rasvahappoja, jotka edistävät sydän- ja verisuoniterveyttä, immuunijärjestelmän toimintaa sekä ihon terveyttä. Tämä tuote on luonnollinen välttämättömien rasvahappojen lähde, joka täydentää tasapainoista ruokavaliota.
Normaalihinta €18,60 14,88 € / 100ml
Alennushinta €18,60 Normaalihinta €24,97
Säästät: -€6,37
14,88 € / 100ml
Marnys Omega 3-6-7-9 125Ml.
Marnys Omega 3-6-7-9 125 ml.
Normaalihinta €18,60 14,88 € / 100ml
Alennushinta €18,60 Normaalihinta €24,97
Säästät: -€6,37
14,88 € / 100ml

 

 
MARNYS OMEGA 3-6-7-9 125 ml on ravintolisä, joka sisältää yhdistelmän välttämättömiä omega-3-, 6-, 7- ja 9-rasvahappoja. Nämä rasvahapot ovat tärkeitä elimistön moitteettomalle toiminnalle, ja niitä käytetään sydän- ja verisuoniterveyden ylläpitämiseen, aivotoiminnan parantamiseen, immuunijärjestelmän vahvistamiseen sekä ihon terveyden edistämiseen. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa.

Käyttöohjeet

MARNYS OMEGA 3-6-7-9 125 ml:n käyttöohje on ottaa 1 ruokalusikallinen (5 ml) päivässä, mieluiten aterioiden yhteydessä. Tuotetta voi nauttia sellaisenaan tai sekoitettuna ruokaan tai juomaan. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

MARNYS OMEGA 3-6-7-9 125 ml:n tärkein vaikuttava aine on omega-3-, omega-6-, omega-7- ja omega-9-rasvahappojen yhdistelmä.