• Lusodiete Supra-Renol 250Ml. Lusodiete
-15%

Lusodiete Supra-Renol 250 ml. Lusodiete

SKU-koodiLU5603969408518
Lusodiete Supra-Renol 250 ml on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Se auttaa ylläpitämään kehon mineraalitasapainoa, mikä on välttämätöntä eri elimistöjärjestelmien ja fysiologisten prosessien moitteettomalle toiminnalle. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, joiden on lisättävä mineraalien saantia tai joiden ruokavaliosta puuttuu tiettyjä ravintoaineita.
Normaalihinta €21,70 8,68 € / 100ml
Alennushinta €21,70 Normaalihinta €25,50
Säästät: -€3,80
8,68 € / 100ml
Lusodiete Supra-Renol 250Ml. Lusodiete
Lusodiete Supra-Renol 250 ml. Lusodiete
Normaalihinta €21,70 8,68 € / 100ml
Alennushinta €21,70 Normaalihinta €25,50
Säästät: -€3,80
8,68 € / 100ml

 

 
Lusodiete Supra-Renol 250 ml on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Sitä käytetään auttamaan ylläpitämään kehon mineraalitasapainoa ja edistämään munuaisten terveyttä. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, jotka tarvitsevat ruokavalioonsa lisäannoksen mineraaleja tai joilla on munuaisongelmia.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.