• Lusodiete Nerven Forte 250Ml. Lusodiete
-11%

Lusodiete Nerven Forte 250 ml. Lusodiete

SKU-koodiLU5603969406507
Lusodiete Nerven Forte 250 ml on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty lievittämään ahdistuksen, unettomuuden ja hermostuneisuuden oireita. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät rentoutumista ja henkistä hyvinvointia. Tämä tuote voi olla luonnollinen vaihtoehto niille, jotka etsivät helpotusta stressiin liittyviin vaivoihin.
Normaalihinta €30,90 12,36 € / 100ml
Alennushinta €30,90 Normaalihinta €34,77
Säästät: -€3,87
12,36 € / 100ml
Loppuunmyyty
Lusodiete Nerven Forte 250Ml. Lusodiete
Lusodiete Nerven Forte 250 ml. Lusodiete
Normaalihinta €30,90 12,36 € / 100ml
Alennushinta €30,90 Normaalihinta €34,77
Säästät: -€3,87
12,36 € / 100ml

 

 
Lusodiete Nerven Forte 250 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ahdistuksen, unettomuuden ja hermostuneisuuden hoitoon. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat rauhoittamaan hermoja ja edistävät rentoutumista. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on suositeltavaa käyttää tätä tuotetta valmistajan ohjeiden mukaisesti.