• Lusodiete Hepavital 250Ml. Lusodiet
-5%

Lusodiete Hepavital 250 ml. Lusodiet

SKU-koodiLU5603969403506
Lusodiete Hepavital 250 ml on ravintolisä, joka on kehitetty sydämen hyvinvoinnin tukemiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään maksan terveyttä ja edistävät maksan normaalia toimintaa. Tuote on kehitetty tarjoamaan ravitsemuksellista tukea ja edistämään sydän- ja verisuoniterveyttä.
Normaalihinta €25,60 10,24 € / 100ml
Alennushinta €25,60 Normaalihinta €26,95
Säästät: -€1,35
10,24 € / 100ml
Loppuunmyyty
Lusodiete Hepavital 250Ml. Lusodiet
Lusodiete Hepavital 250 ml. Lusodiet
Normaalihinta €25,60 10,24 € / 100ml
Alennushinta €25,60 Normaalihinta €26,95
Säästät: -€1,35
10,24 € / 100ml

 

 
Lusodiete Hepavital 250 ml on ravintolisä, jota käytetään maksan hoitoon ja suojaamiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan maksan toimintaa ja edistämään maksan terveyttä. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat ylläpitää maksan terveyttä ja ehkäistä mahdollisia maksaongelmia. Sen ainutlaatuinen koostumus tarjoaa välttämättömiä ravintoaineita, jotka edistävät maksan toimintaa ja auttavat poistamaan myrkkyjä elimistöstä.

Ainesosat

Lusodiete Hepavital 250 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine ei ole tiedossa.