• Lusodiete Diabet-Kur 250Ml.
-5%

Lusodiete Diabet-Kur 250 ml.

SKU-koodiLU5603969401502
Lusodiete Diabet-Kur 250 ml on ravintolisä, joka on tarkoitettu diabeetikoille. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat säätelemään verensokeritasoa ja ylläpitämään asianmukaista ravitsemustasapainoa. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa diabeteksen hallitsemiseksi.
Normaalihinta €22,20 8,88 € / 100ml
Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
Säästät: -€1,17
8,88 € / 100ml
Lusodiete Diabet-Kur 250Ml.
Lusodiete Diabet-Kur 250 ml.
Normaalihinta €22,20 8,88 € / 100ml
Alennushinta €22,20 Normaalihinta €23,37
Säästät: -€1,17
8,88 € / 100ml

 

 
Lusodiete Diabet-Kur 250 ml on ravintolisä, jota käytetään diabeteksen hallintaan. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat säätelemään verensokeria ja parantamaan haiman toimintaa. Tätä tuotetta käytetään osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa, jotta verensokeri pysyy hallinnassa.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.