• Lovrén Solaire Aftersun Cream, 200 ml
-16%

Lovrén Solaire Aftersun Cream, 200 ml

SKU-koodiLO8058253235337
Lovrén Solaire – AfterSun-voide 200 ml
Normaalihinta €14,20 7,1 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €16,90
Säästät: -€2,70
7,1 € / 100ml
Loppuunmyyty
Lovrén Solaire Aftersun Cream, 200 ml
Lovrén Solaire Aftersun Cream, 200 ml
Normaalihinta €14,20 7,1 € / 100ml
Alennushinta €14,20 Normaalihinta €16,90
Säästät: -€2,70
7,1 € / 100ml

 

 
Kosteuttava ja ravitseva voide, joka hemmottelee ihoa auringonoton jälkeen ja tarjoaa välittömän virkistävän vaikutuksen luonnollisen mentolin ansiosta.

Koostumus

Aqua, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Cetearyl Sulfate, Benzyl Alcohol, Menthol, natriumpolyakrylaatti, Helianthus annuus -siemenöljy, hajuste, sakkaridi-isomeraatti, natriumbentsoaatti, tokoferoli, Calendula officinalis -kukkauute, pantenoli, sitruunahappo, natriumfytaatti, dehydroetikkahappo.

Käyttöohjeet

Levitä runsaasti kasvoille ja vartalolle auringonoton jälkeen ja hiero, kunnes tuote on imeytynyt kokonaan.

Ainesosat

Aqua, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Cetearyl Sulfate, Benzyl Alcohol, Menthol, natriumpolyakrylaatti, Helianthus annuus -siemenöljy, hajuste, sakkaridi-isomeraatti, natriumbentsoaatti, tokoferoli, Calendula officinalis -kukkauute, pantenoli, sitruunahappo, natriumfytaatti, dehydroetikkahappo.
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me