• Lovrén Pr Primer Efecto Porcelana, 20 ml
-16%

Lovrén Pr Primer Efecto Porcelana, 20 ml

SKU-koodiLO8058253235528
Lovrén – PR Primer Efecto Porcelana 20 ml
Normaalihinta €5,90 29,5 € / 100ml
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€1,09
29,5 € / 100ml
Lovrén Pr Primer Efecto Porcelana, 20 ml
Lovrén Pr Primer Efecto Porcelana, 20 ml
Normaalihinta €5,90 29,5 € / 100ml
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€1,09
29,5 € / 100ml

 

 
Persikanvärinen sävy, joka pehmentää liian vaaleanpunaisia ihoja tai kirkastaa vaaleaa ihoa; ihanteellinen niille, jotka haluavat peittää rumat silmänalustan tummuudet ja tummat läiskät. Se sopii erinomaisesti myös silmäluomille tasoittamaan ihonväriä ja valmistelemaan ihoa meikin levittämistä varten.

Koostumus

AQUA (WATER), DIMETHICONE, POLYPROPYLENE, METHYLPROPANEDIOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, LAURYL PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, DIMETHICONE/POLYGLYCERIN-3 CROSSPOLYMER, GLYCERYL UNDECYLE NATE, TALC, XYLITOL, CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI), PARFUM (HAJUSTE), GLUKOOSI, CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), VETY-DIMETIKONI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), DIPROPYLEENIGLYKOL, ALUMIINIHYDROKSIDI, NATRIUMSITRAATTI, TOKOFEROLI.

Käyttöohjeet

Levitä tuotetta koko kasvoille ennen meikin levittämistä.

Ainesosat

AQUA (VESI), DIMETIKONI, POLYPROPYLEENI, METYYLIPROPANEDIOLI, DIMETIKONI/VINYYLIDIMETIKONI-RISTIKopolymeeri, VINYYLIDIMETIKONI/METIKONI-SILSESKIOXAANI-RISTIKopolymeeri, LAURYL PEG-9 POLYDIMETYYLISILOKSYETYYLIDIMETIKONI, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, DIMETHICONE/POLYGLYCERIN-3 CROSSPOLYMER, GLYCERYL UNDECYLE NATE, TALC, XYLITOL, CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI), PARFUM (HAJUSTE), GLUKOOSI, CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), VETY-DIMETIKONI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), DIPROPYLEENIGLYKOL, ALUMIINIHYDROKSIDI, NATRIUMCITRAATTI, TOKOFEROLI.