• Lovrén Nail Care S1 Bianco Perla -kynsilakka, 5 ml
-15%

Lovrén Nail Care S1 Bianco Perla -kynsilakka, 5 ml

SKU-koodiLO8058253230592
Lovrén Nail Care – S1 Bianco Perla -kynsilakka 5 ml
Normaalihinta €3,40 68,0 € / 100ml
Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,99
Säästät: -€0,59
68,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Lovrén Nail Care S1 Bianco Perla -kynsilakka, 5 ml
Lovrén Nail Care S1 Bianco Perla -kynsilakka, 5 ml
Normaalihinta €3,40 68,0 € / 100ml
Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,99
Säästät: -€0,59
68,0 € / 100ml

 

 
Kiiltävä ja erittäin kiiltävä kynsilakka. Uskomattoman naarmuuntumaton ja iskunkestävä, kestää jopa kuusi päivää. Kotimanikyyrisi laatu on taattu sen luonnollisten ja orgaanisten ainesosien ansiosta.

Koostumus

butyyliasetaatti, etyyliasetaatti, nitroselluloosa, adipiinihapon/neopentyliglykolin/trimellittihapon anhydridin kopolymeeri, asetyylitributyylisitraatti, isopropylialkoholi, synteettinen fluorflogopiitti, stearalkoniumbentoniitti, n-butylialkoholi, alumiinioksidi, bentsofenoni-1, kalsiumalumiiniborosilikaatti, akrylaattikopolymeeri, tinoksidi, polyvinylbutyrali, piidioksidi, trimetyylipentanediilydibenzoaatti, Yellow 5 Lake (CI 19140), titaanidioksidi (CI 77891).

Käyttöohjeet

Poista ylimääräinen tuote pullon kaulasta. Levitä tuotetta koko kynsille, kynsinauhasta kärkeen, piirtämällä kolme viivaa: ensin keskimmäinen ja sitten sivut. Anna kuivua ja levitä toinen kerros voimakkaamman vaikutuksen saamiseksi. Vaihtoehtoisesti: levitä kirkas päällyslakka, joka lisää kiiltoa ja pidentää kestoa.

Ainesosat

Butyyliasetaatti, etyyliasetaatti, nitroselluloosa, adipiinihapon/neopentyliglykolin/trimellittihapon anhydridin kopolymeeri, asetyylitributyylisitraatti, isopropylialkoholi, synteettinen fluorflogopiitti, stearalkoniumbentoniitti, n-butylialkoholi, alumiinioksidi, bentsofenoni-1, kalsiumalumiiniborosilikaatti, akrylaattikopolymeeri, tinoksidi, polyvinyylibutyraali, piidioksidi, trimetyylipentaanidiyyli-dibenzoaatti, Yellow 5 Lake (CI 19140), titaanidioksidi (CI 77891).