• Lovrén – Hyper Color Eyeliner Blue Ultra Define, 1,1 ml
-13%

Lovrén – Hyper Color Eyeliner Blue Ultra Define, 1,1 ml

SKU-koodiLO8054040064340
Normaalihinta €6,10 554,55 € / 100ml
Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€0,89
554,55 € / 100ml
Loppuunmyyty
Lovrén – Hyper Color Eyeliner Blue Ultra Define, 1,1 ml
Lovrén – Hyper Color Eyeliner Blue Ultra Define, 1,1 ml
Normaalihinta €6,10 554,55 € / 100ml
Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€0,89
554,55 € / 100ml

 

 
Värilliset nestemäiset silmänrajauskynät, jotka sisältävät runsaasti pigmenttejä ja joissa on mattapinta, on suunniteltu korostamaan ja tuomaan esiin silmiä tarkalla ja hienostuneella viivalla.

Käyttöohjeet

Levitä tuotetta piirtämällä viiva silmän ulkokulmasta sisäkulmaan. Jatka sitten viivaa silmä auki ollessa ulospäin, jotta katse avautuu entisestään.

Ainesosat

AQUA (WATER), STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, PEG/PPG-14/4 DIMETHICONE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, NATRIUMLAURETHSULFAATTI, NATRIUMLAURETH-12-SULFAATTI, KALIUMSORBAATTI, NATRIUMKLORIDI, NATRIUMKARBONAATTI, DINATRIUM-EDTA, SILIKA, SIMETIKONI, PROPYLEENIGLYKOLI, TINAOKSIDI, ETYYLIHEKSYLGLYSERIINI, AMMONIUMHYDROKSIDI, PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-t-BUTYYLI, HYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI, CI 77510 (FERRIAMMONIUMFERROSYANIDI), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI), CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT).