• Littleone Gerbils 15Kg
-24%

Littleone Jerbos 15 kg

SKU-koodiLI4602533786237
Littleone Jerbos 15 kg on erityisesti jerbosille kehitetty rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon lemmikkiesi terveyden ja hyvinvoinnin ylläpitämiseksi. Laadukkaista raaka-aineista valmistettu rehu edistää hyvää ruoansulatusta ja vahvistaa immuunijärjestelmää. Lisäksi 15 kg:n pakkaus takaa pitkäaikaisen rehuvaraston jerbosillesi.
Normaalihinta €54,60 3,64 € / 1kg
Alennushinta €54,60 Normaalihinta €72,19
Säästät: -€17,59
3,64 € / 1kg
Loppuunmyyty
Littleone Gerbils 15Kg
Littleone Jerbos 15 kg
Normaalihinta €54,60 3,64 € / 1kg
Alennushinta €54,60 Normaalihinta €72,19
Säästät: -€17,59
3,64 € / 1kg

 

 

Littleone Jerbos on erityisesti jerbille ja muille pienille jyrsijöille suunniteltu rehu. Tuote on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka tarjoavat tasapainoisen ja terveellisen ruokavalion kannalta välttämättömät ravintoaineet. Littleone Jerbos auttaa ylläpitämään hampaiden terveyttä, edistää oikeaa kasvua ja vahvistaa jyrsijöiden immuunijärjestelmää. Lisäksi 15 kg:n pakkaus takaa pitkäkestoisen ja edullisen varaston, joka tyydyttää lemmikkiesi ravintotarpeet.

Ominaisuudet

Tuote ”Littleone Jerbos 15 kg” on erityisesti jerbosille ja linnuille suunniteltu rehu. Tämän tuotteen käytön mahdollisia etuja voivat olla:

1. Tasapainoinen ravitsemus: Tämä rehu on kehitetty tarjoamaan jerbosille ja linnuille terveellisen ja tasapainoisen ruokavalion kannalta välttämättömiä ravintoaineita.

2. Edistää terveyttä ja hyvinvointia: Tarjoamalla asianmukaista ravintoa tämä tuote voi auttaa ylläpitämään jerbien ja lintujen terveyttä ja hyvinvointia, ehkäisemällä ravitsemuksellisia puutoksia ja vahvistamalla immuunijärjestelmää.

3. Ruokahalua herättävä: Tämän rehun maku ja rakenne voivat herättää gerbiilien ja lintujen ruokahalua, mikä kannustaa niitä syömään tarpeeksi pysyäkseen terveinä.

4. Helppo käyttää: Tuote on saatavana 15 kg:n pakkauksena, mikä voi olla kätevää niille, joilla on useita gerbiilejä tai lintuja, sillä heidän ei tarvitse ostaa ruokaa niin usein.

On tärkeää huomioida, että nämä tiedot ovat oletuksia, jotka perustuvat tuotteen nimeen ja annettuun kontekstiin. Tarkempia ja yksityiskohtaisempia tietoja tämän tuotteen käytön eduista saa lukemalla tuotteen etiketin tai etsimällä lisätietoja valmistajan verkkosivuilta.

Käyttöohjeet

Littleone Jerbos 15 kg:n käyttöohjeet ovat seuraavat: ruokkika jerbot tällä tuotteella. On suositeltavaa antaa jerbotille niiden tarpeiden mukainen määrä ruokaa ja varmistaa, että niillä on aina saatavilla raikasta vettä.