• Littleone Degus 15Kg
-23%

Littleone Degus 15 kg

SKU-koodiLI4602533786244
Tuote ”Littleone Degus 15 kg” on erityisesti degusille, eli pienille jyrsijöille, suunniteltu rehu. Tämä rehu tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravitsemuksen degujen terveyden ja hyvinvoinnin ylläpitämiseksi. Se on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista ja sisältää kaikki välttämättömät ravintoaineet, joita degut tarvitsevat terveelliseen ruokavalioon. Se on ihanteellinen valinta näiden jyrsijöiden asianmukaisen ravitsemuksen varmistamiseksi ja ravitsemustarpeiden tyydyttämiseksi.
Normaalihinta €60,20 4,01 € / 1kg
Alennushinta €60,20 Normaalihinta €78,53
Säästät: -€18,33
4,01 € / 1kg
Loppuunmyyty
Littleone Degus 15Kg
Littleone Degus 15 kg
Normaalihinta €60,20 4,01 € / 1kg
Alennushinta €60,20 Normaalihinta €78,53
Säästät: -€18,33
4,01 € / 1kg

 

 

Littleone Degus 15 kg on erityisesti deguleille suunniteltu rehu. Degut ovat pieniä jyrsijöitä, jotka kuuluvat octodontidae-heimoon. Tämä rehu tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka täyttää degujen erityiset ravitsemustarpeet. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, kuten jyviä, siemeniä, hedelmiä ja vihanneksia, jotka edistävät näiden eläinten terveyttä ja hyvinvointia. Littleone Degus 15 kg on ihanteellinen tasapainoisen ruokavalion ylläpitämiseen sekä degujen ruoansulatusjärjestelmän oikean kehityksen ja toiminnan varmistamiseen.

Ominaisuudet

Tuote ”Littleone Degus 15 kg” on erityisesti degus-jyrsijöille suunniteltu rehu. Tämän tuotteen käytön mahdollisia etuja voivat olla:

1. Tasapainoinen ravitsemus: Tämä rehu on kehitetty tarjoamaan degusille kaikki välttämättömät ravintoaineet, joita ne tarvitsevat pysyäkseen terveinä.

2. Edistää hyvää hampaiden terveyttä: Degujen hampaat kasvavat jatkuvasti, ja tämä rehu voi auttaa kuluttamaan niiden hampaita luonnollisesti, mikä ehkäisee hampaiden ongelmia.

3. Painonhallinta: Ruoka on suunniteltu vastaamaan degu-jyrsijöiden ravitsemustarpeita aiheuttamatta liiallista painonnousua, mikä voi auttaa ehkäisemään liikalihavuuteen liittyviä ongelmia.

4. Immuunijärjestelmän vahvistaminen: Tämän ruoan laadukkaat ainesosat voivat auttaa vahvistamaan degujen immuunijärjestelmää, jolloin ne pysyvät terveempinä ja ovat vähemmän alttiita sairauksille.

On tärkeää huomioida, että nämä tiedot ovat oletuksia, jotka perustuvat yleiseen tietoon jyrsijöiden ruoasta, eivätkä ne perustu tuotteeseen ”Littleone Degus 15Kg” liittyviin erityistietoihin.

Käyttöohjeet

Littleone Degus 15Kg -tuotetta käytetään ruokkimalla degut tällä tuotteella. On suositeltavaa antaa sopiva määrä ruokaa jyrsijöiden tarpeiden mukaan. On tärkeää varmistaa, että deguilla on aina saatavilla raikasta ja puhdasta vettä.