• Lenda Senior & Light Gf 10 kg
-18%

Lenda Senior & Light Gf 10 kg

SKU-koodiLE8435578202242

LENDA SENIOR & LIGHT GF 10KG on viljaton täysravinto ikääntyneille tai ylipainoon taipuvaisille koirille, joka on kehitetty tukemaan niiden painonhallintaa ja yleistä hyvinvointia.

Normaalihinta €54,20 0,54 € / 100gr
Alennushinta €54,20 Normaalihinta €65,90
Säästät: -€11,70
0,54 € / 100gr
Lenda Senior & Light Gf 10 kg
Lenda Senior & Light Gf 10 kg
Normaalihinta €54,20 0,54 € / 100gr
Alennushinta €54,20 Normaalihinta €65,90
Säästät: -€11,70
0,54 € / 100gr

 

 

LENDA SENIOR & LIGHT GF 10KG on viljaton premium-luokan rehu, joka on kehitetty erityisesti ikääntyville tai ylipainoon taipuvaisille koirille. Se tarjoaa tasapainoisen ravitsemuksen ja alhaisen rasvapitoisuuden, mikä auttaa painonhallinnassa. Viljaton resepti helpottaa ruoansulatusta ja sopii erinomaisesti ruoka-aineyliherkkyydestä kärsiville koirille. Se sisältää korkealaatuisia proteiineja, jotka auttavat ylläpitämään lihasmassaa, sekä toiminnallisia ainesosia, jotka suojaavat niveliä, mikä on erityisen tärkeää ikääntyville koirille. Lisäksi se sisältää vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää ja edistävät terveellistä ikääntymistä. Tuotteen sisältämät välttämättömät rasvahapot edistävät ihon terveyttä ja turkin kiiltoa. Sen tasapainoinen koostumus takaa päivittäiseen elämään tarvittavan energian ja mukautuu vähemmän aktiivisten tai ikääntyneiden koirien erityistarpeisiin.