• Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 5 kg
-18%

Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 5 kg

SKU-koodiLE8435578202389

LENDA SENIOR CAT LIGHT LOW FAT GF 5KG on viljaton täysravinto ikääntyneille tai ylipainoon taipuvaisille kissoille. Sen vähärasvainen koostumus tukee painonhallintaa ja yleistä hyvinvointia.

Normaalihinta €40,30 0,81 € / 100gr
Alennushinta €40,30 Normaalihinta €49,00
Säästät: -€8,70
0,81 € / 100gr
Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 5 kg
Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 5 kg
Normaalihinta €40,30 0,81 € / 100gr
Alennushinta €40,30 Normaalihinta €49,00
Säästät: -€8,70
0,81 € / 100gr

 

 

LENDA SENIOR CAT LIGHT LOW FAT GF 5KG on viljaton premium-luokan kissanruoka, joka on kehitetty erityisesti ikääntyville tai ylipainoon taipuvaisille kissoille. Se tarjoaa tasapainoisen ravitsemuksen ja sisältää vähän rasvaa, mikä auttaa ylläpitämään terveellistä painoa. Viljaton koostumus helpottaa ruoansulatusta ja sopii ruoka-aineherkille kissoille. Se sisältää korkealaatuisia proteiineja, jotka auttavat ylläpitämään lihasmassaa, sekä toiminnallisia ainesosia, jotka tukevat nivelten terveyttä ja yleistä hyvinvointia vanhuusiässä. Lisäksi se sisältää vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää ja edistävät terveellistä ikääntymistä. Essentiaalisten rasvahappojen saanti auttaa ylläpitämään tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia. Täydellinen ja tasapainoinen koostumus tarjoaa päivittäiseen elämään tarvittavan energian ja mukautuu ikääntyneiden tai vähemmän aktiivisten kissojen erityistarpeisiin. Ihanteellinen kissan terveyden ja elämänlaadun ylläpitoon.