• Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 2 kg
-13%

Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 2 kg

SKU-koodiLE8435578202372

LENDA SENIOR CAT LIGHT LOW FAT GF 2KG on viljaton täysravinto ikääntyneille tai ylipainoon taipuvaisille kissoille. Sen vähärasvainen koostumus auttaa pitämään painon kurissa ja ylläpitämään kissan yleistä terveyttä.

Normaalihinta €17,40 0,87 € / 100gr
Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,90
Säästät: -€2,50
0,87 € / 100gr
Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 2 kg
Lenda Senior Cat Light Low Fat Gf 2 kg
Normaalihinta €17,40 0,87 € / 100gr
Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,90
Säästät: -€2,50
0,87 € / 100gr

 

 

LENDA SENIOR CAT LIGHT LOW FAT GF 2KG on erityisesti ikääntyneille tai ylipainoon taipuvaisille kissoille suunniteltu viljaton premium-luokan kissanruoka, joka tarjoaa tasapainoisen ravitsemuksen ja alhaisen rasvapitoisuuden, mikä auttaa painonhallinnassa. Viljaton koostumus helpottaa ruoansulatusta ja sopii ruokaherkille kissoille. Se sisältää korkealaatuisia proteiineja, jotka auttavat ylläpitämään lihasmassaa, sekä toiminnallisia ainesosia, jotka tukevat nivelten terveyttä ja yleistä hyvinvointia ikääntyessä. Lisäksi se sisältää vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää ja edistävät terveellistä ikääntymistä. Tuotteen sisältämät välttämättömät rasvahapot edistävät ihon hoitoa ja turkin kiiltoa. Kattava koostumus takaa päivittäiseen elämään tarvittavan energian ja mukautuu ikääntyneiden tai vähemmän aktiivisten kissojen erityistarpeisiin. Ihanteellinen hyvän elämänlaadun ylläpitämiseen