• Lenda Professional Gold Salmon 20 kg

Lenda Professional Gold Salmon 20 kg

SKU-koodiLE8435578210049

LENDA PROFESSIONAL GOLD SALMON 20KG on koirille tarkoitettu täysravinto, jonka pääasiallisena proteiinin lähteenä on lohi. Se sopii erinomaisesti tasapainoiseen ravitsemukseen sekä ihon ja turkin hoitoon.

Normaalihinta €86,40 0,43 € / 100gr
Alennushinta €86,40 Normaalihinta €86,40
Säästät: -€0,00
0,43 € / 100gr
Loppuunmyyty
Lenda Professional Gold Salmon 20 kg
Lenda Professional Gold Salmon 20 kg
Normaalihinta €86,40 0,43 € / 100gr
Alennushinta €86,40 Normaalihinta €86,40
Säästät: -€0,00
0,43 € / 100gr

 

 

LENDA PROFESSIONAL GOLD SALMON 20KG on korkealaatuinen, aikuisille koirille kehitetty rehu, jonka pääasiallisena biologisesti arvokkaana proteiinin lähteenä on lohi. Se takaa erinomaisen sulavuuden ja kattavan ravintoprofiilin. Omega-3-rasvahappojen ansiosta se auttaa ylläpitämään tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia sekä edistää sydän- ja verisuoniterveyttä. Sen tasapainotettu koostumus sisältää valikoituja ainesosia, jotka tarjoavat vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, jotka ovat välttämättömiä immuunijärjestelmän vahvistamiseksi ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseksi. Se auttaa myös ylläpitämään lihasmassaa ja tarjoaa päivittäiseen aktiivisuuteen tarvittavaa energiaa. Sen koostumus on suunniteltu takaamaan optimaalisen ruoansulatuksen ja ravintoaineiden asianmukaisen imeytymisen. Ihanteellinen valinta niille, jotka etsivät ammattilaistason laatua olevaa, kattavaa ja koiran kokonaisvaltaiseen hoitoon sovitettua ruokaa.