• Lenda High Meat Ave De Corral Gf 2 kg
-12%

Lenda High Meat Ave De Corral Gf 2 kg

SKU-koodiLE8435578202198

LENDA HIGH MEAT AVE DE CORRAL GF 2KG on viljaton täysravinto koirille, jossa on runsaasti siipikarjanlihaa. Se sopii erinomaisesti proteiinipitoiseen ja helposti sulavaan ruokavalioon.

Normaalihinta €21,00 1,05 € / 100gr
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,90
Säästät: -€2,90
1,05 € / 100gr
Lenda High Meat Ave De Corral Gf 2 kg
Lenda High Meat Ave De Corral Gf 2 kg
Normaalihinta €21,00 1,05 € / 100gr
Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,90
Säästät: -€2,90
1,05 € / 100gr

 

 

LENDA HIGH MEAT AVE DE CORRAL GF 2KG on viljaton premium-luokan koiranruoka, jonka koostumuksessa on suuri osuus siipikarjan lihaa. Se tarjoaa biologisesti arvokkaita proteiineja, jotka edistävät koirien vahvan ja terveen lihaksiston kehitystä ja ylläpitoa. Viljaton koostumus helpottaa ruoansulatusta ja vähentää ruoka-aineyliherkkyyksien riskiä, minkä vuoksi se sopii erityisen hyvin koirille, joilla on herkkä vatsa. Se sisältää valikoituja luonnollisia ainesosia, jotka tarjoavat vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja, jotka ovat välttämättömiä immuunijärjestelmän vahvistamiseksi ja päivittäisen elinvoiman parantamiseksi. Lisäksi se sisältää rasvahappoja, jotka edistävät ihon terveyttä ja turkin kiiltoa. Sen tasapainoinen koostumus takaa päivittäiseen aktiivisuuteen tarvittavan energian saannin ja edistää optimaalista fyysistä kuntoa. Ihanteellinen valinta niille, jotka etsivät täysipainoista, ravitsevaa ja runsaasti lihaa sisältävää ruokaa.