• Lehning Famenpax 125Ml.
  • Lehning Famenpax 125 ml.
-13%

Lehning Famenpax 125 ml.

SKU-koodiLE3401360032200
Kaikkien raskausarvien ehkäisy ja lieventäminen.
Normaalihinta €15,20 12,16 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,49
Säästät: -€2,29
12,16 € / 100ml
Lehning Famenpax 125Ml.
Lehning Famenpax 125 ml.
Normaalihinta €15,20 12,16 € / 100ml
Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,49
Säästät: -€2,29
12,16 € / 100ml

 

 
Vaikuttaa ihon kimmoisuuden menetykseen. Vaikuttaa kaikkiin venytysjälkiin ja arpiin. Edistää heikentyneen ihon alkuperäisen kauneuden palautumista.

Koostumus

fosfaatti, magnesiumfosfaatti, sitruunaöljy (Citrus limonum), natriumbentsoaatti, kaliumsorbaatti, sakkariini, natriumbikarbonaatti, sitraali, limoneeni, linalool.

Käyttöohjeet

VOIDE

Ainesosat

fosfaatti, magnesiumfosfaatti, sitruunaöljy (Citrus limonum), natriumbentsoaatti, kaliumsorbaatti, sakkariini, natriumbikarbonaatti, sitraali, limoneeni, linalool.