• Lazartigue Mini Serum D'Exception , 10 ml
-21%

Lazartigue Mini Serum D'Exception, 10 ml

SKU-koodiLA3372290000747

Lämpösuojaava seerumi, joka suojaa jopa 230º:n lämpötilaan asti

Normaalihinta €8,60 86,0 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,90
Säästät: -€2,30
86,0 € / 100ml
Lazartigue Mini Serum D'Exception , 10 ml
Lazartigue Mini Serum D'Exception, 10 ml
Normaalihinta €8,60 86,0 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,90
Säästät: -€2,30
86,0 € / 100ml

 

 

Tämä seerumi, jonka koostumus on 97-prosenttisesti luonnollista, ravitsee hiuksia ja suojaa niitä jopa 230 asteen lämpötilalta estäen lämpötyökalujen – kuten hiustenkuivaajan, suoristusraudan ja kiharrusraudan – aiheuttamat vauriot hiuksille...
Sen sulfaatti- ja silikoniton koostumus muodostaa kevyen ja näkymättömän suojakerroksen hiusten ja lämmön väliin, mikä auttaa säilyttämään hiuskuidun terveyden.

Koostumus

AQUA/WATER/EAU, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM (FRAGRANCE), SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, POLYQUATERNIUM-37, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ISOAMYL LAURATE, SODIUM BENZOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SALVIA HISPANICA SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, TREHALOSE, XYLITOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, ETHYL LINOLEATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, ETHYL OLEATE, SORBITAN OLEATE, SODIUM PHOSPHATE, BENTSYYLIALKOHOLI, KAPRYLIHAPPO, PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI

Ainesosat

AQUA/WATER/EAU, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM (FRAGRANCE), SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, POLYQUATERNIUM-37, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ISOAMYL LAURATE, SODIUM BENZOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SALVIA HISPANICA SEED EXTRACT, TOCOPHEROL, TREHALOSE, XYLITOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, ETHYL LINOLEATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, ETHYL OLEATE, SORBITAN OLEATE, SODIUM PHOSPHATE, BENTSYYLIALKOHOLI, KAPRYLIHAPPO, PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI