• Lavigor Vitamin C Pro-Active (Renewal) , 30 ml
-10%

Lavigor Vitamin C Pro-Active (Renov), 30 ml

SKU-koodiLA8429007061739

Aktiivisen C-vitamiinin kasvojenhoitoseerumi.

Normaalihinta €31,50 105,0 € / 100ml
Alennushinta €31,50 Normaalihinta €34,95
Säästät: -€3,45
105,0 € / 100ml
Lavigor Vitamin C Pro-Active (Renewal) , 30 ml
Lavigor Vitamin C Pro-Active (Renov), 30 ml
Normaalihinta €31,50 105,0 € / 100ml
Alennushinta €31,50 Normaalihinta €34,95
Säästät: -€3,45
105,0 € / 100ml

 

 

jotta iho saisi elinvoimaa, luonnollisuutta, pehmeyttä ja hehkua.

Koostumus

aktiivista C-vitamiinia stabiloidussa muodossa (3-O-etyyliaskorbiinihappo) (ihoa kirkastava, ihon sävyä tasoittava, antioksidanttinen, korjaava, suojaava ja glykaatiota estävä), kapseloidut centella asiatica -kasvin ja omenan kasvinsolujen kantasolut (suojaavat solujen pitkäikäisyyttä, kiinteyttäviä, antioksidanttisia ja tiivistäviä), orgaaninen pii (rakennetta uudistava, kiinteyttävä ja tiivistävä) sekä stabiloitu E-vitamiini (antioksidantti ja korjaava).

Käyttöohjeet

levitä puhtaalle iholle kerran päivässä kasvoille, kaulalle ja dekolteelle. Tuotetta voidaan käyttää sekä päivällä että yöllä, mutta on syytä huomata, että yöllä ihon ollessa levänneempi ja vastaanottavaisempi sen imeytyminen ja vaikutus voivat tehostua. Päivällä on varmistettava korkea aurinkosuojakerroin.