• Labo Sante Silice Silagencyl 500Ml.
-56%

Labo Sante Silice Silagencyl 500 ml.

SKU-koodiLA3760170770130
Labo Sante Silice Silagencyl 500 ml on ravintolisä, joka sisältää orgaanista piitä, joka on ihon, hiusten, kynsien ja nivelten terveydelle välttämätön mineraali. Se auttaa vahvistamaan ja uudistamaan kudoksia sekä parantamaan niiden ulkonäköä ja kimmoisuutta. Lisäksi se edistää kollageenin ja elastiinin muodostumista, jotka ovat kudosten rakenteen ja joustavuuden ylläpitämiseen tarvittavia proteiineja.
Normaalihinta €13,70 2,74 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €30,86
Säästät: -€17,16
2,74 € / 100ml
Labo Sante Silice Silagencyl 500Ml.
Labo Sante Silice Silagencyl 500 ml.
Normaalihinta €13,70 2,74 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €30,86
Säästät: -€17,16
2,74 € / 100ml

 

 
Labo Sante Silice Silagencyl 500 ml on ravintolisä, joka sisältää orgaanista piitä, joka on ihmiskeholle välttämätön mineraali. Sitä käytetään vahvistamaan hiuksia, kynsiä ja ihoa, edistämään niiden kasvua ja parantamaan niiden ulkonäköä. Se auttaa myös ylläpitämään luiden ja nivelten terveyttä edistämällä sidekudoksen uudistumista. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, joilla on hiustenlähtöongelmia, hauraat kynnet tai kuiva iho. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan tämän ravintolisän päivittäistä käyttöä.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.