• La Roche Posay Lipikar Gel Lavant Eco-Refill , 400 ml
  • La Roche Posay Lipikar Gel Lavant Eco-Refill , 400 ml
  • La Roche-Posay Lipikar-pesugeeli, Eco-Refill, 400 ml
-34%

La Roche-Posay Lipikar-pesugeeli, Eco-Refill, 400 ml

SKU-koodiLA3337875905510

Suojaava ja rauhoittava suihkugeeli. pH-arvo neutraali.

Normaalihinta €9,10 2,28 € / 100ml
Alennushinta €9,10 Normaalihinta €13,80
Säästät: -€4,70
2,28 € / 100ml
20% off the second item.
on selected products. Discount on multipacks applied to the price.
Valid until 31 October.
La Roche Posay Lipikar Gel Lavant Eco-Refill , 400 ml
La Roche-Posay Lipikar-pesugeeli, Eco-Refill, 400 ml
Normaalihinta €9,10 2,28 € / 100ml
Alennushinta €9,10 Normaalihinta €13,80
Säästät: -€4,70
2,28 € / 100ml

 

 

La Roche-Posay Lipikar Rauhoittava suojaava suihkugeeli, ekologinen täyttöpakkaus 400 ml, puhdistaa hellävaraisesti koko perheen herkän ihon. Niacinamidia ja sheavoita sisältävä koostumus auttaa vahvistamaan ihon suojakerrosta ja suojaamaan ihoa kuivumiselta.

Tuote kunnioittaa ihon luonnollista tasapainoa ja sopii jopa vauvoille, eikä se ärsytä silmiä. Se jättää ihon puhtaaksi, rauhoitetuksi ja suojatuksi päivä päivältä.

Uudelleentäyttöpakkaus 400 ml:n pulloon.
pH-neutraali.
Valmistettu Ranskassa.

Koostumus

AQUA / WATER / EAU • SODIUM LAURETH SULFATE • PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE • GLYCERIN • COCO-BETAINE • PPG-5-CETETH-20 • POLYSORBATE 20 • PEG-7 GLYCERYL COCOATE • NIACINAMIDE • PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / SWEET ALMOND OIL • CITRIC ACID • COCAMIDE MEA • PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE • PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL • PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES • PENTYLENE GLYCOL • POLYQUATERNIUM-11 • PROPYLENE GLYCOL • NATRIUMKLORIDI • NATRIUMHYDROKSIDI • TRINATRIUMETYLEENIDIAMINIDISUKSINAATTI • NATRIUMBENZOAATTI • PARFUM / TUOKSU

Käyttöohjeet

Käytä hasselpähkinän kokoista määrää geeliä jokaiseen kehon osaan. Aamuin ja illoin. Kasvot, vartalo, päänahka, ulkoiset intiimialueet. Levitä päivittäin kostealle iholle. Hiero hellästi ja huuhtele pois.