• L'Oréal Paris Makeup Plump Ambition Hyaluron Lip Oil Ph 113 Cristal Ice, 4 g
  • L'Oréal Paris Makeup Plump Ambition Hyaluron Lip Oil Ph 113 Cristal Ice, 4 g
  • L'Oréal Paris Makeup Plump Ambition Hyaluron Lip Oil Ph 113 Cristal Ice, 4 g
  • L'Oréal Paris Makeup Plump Ambition Hyaluron Lip Oil Ph 113 Cristal Ice, 4 g
-26%

L'Oréal Paris Makeup Plump Ambition Hyaluron Lip Oil Ph 113 Cristal Ice, 4 g

SKU-koodiLO3600524247096

Plump Ambition -huulivoide, jossa on hyaluronihappoa ja tripeptidejä. Huulikiillot ja huulikiilto

Normaalihinta €11,20 280,0 € / 100gr
Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,10
Säästät: -€3,90
280,0 € / 100gr
L'Oréal Paris Makeup Plump Ambition Hyaluron Lip Oil Ph 113 Cristal Ice, 4 g
L'Oréal Paris Makeup Plump Ambition Hyaluron Lip Oil Ph 113 Cristal Ice, 4 g
Normaalihinta €11,20 280,0 € / 100gr
Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,10
Säästät: -€3,90
280,0 € / 100gr

 

 

Tutustu L’Oréal Paris Plump Ambition -tuotteeseen, jossa on hyaluronihappoa – tämä huulivoide lisää huulien volyymia ja yhdistää hoidon ja meikin yhdellä liikkeellä. Tuote on suunniteltu korostamaan huuliesi luonnollista sävyä, ja sen pH-herkkä koostumus luo yksilöllisen vaikutuksen, joka tuo huulille kirkkaan kiillon ja näkyvästi täyteläisemmän ilmeen.

Aistillinen kokemus on suunniteltu niille, jotka haluavat kosteutusta, mukavuutta ja näkyviä tuloksia. Käyttö on helppoa ja miellyttävää: levitä tuote suoraan huulille pehmustetulla, hierovilla mikropalloilla varustetulla applikaattorilla, joka takaa tuotteen tasaisen levityksen ja pehmeän tuntuman heti ensimmäisestä kosketuksesta lähtien.

Sitä voi käyttää yksinään, lisätä päivän mittaan tai viimeistelyksi tavallisen huulipunan päälle. Hyaluronihappoa ja tripeptidejä sisältävä huulivoide auttaa säilyttämään kosteuden 24 tunnin ajan, parantaa huulien tekstuuria ja antaa välittömän tasoittavan vaikutuksen.

Sen kevyt ja tahmeamaton koostumus sulautuu huuliin ja tarjoaa pitkäkestoista mukavuutta sekä volyymia lisäävää kiiltoa ilman raskasta tunnetta. Säännöllisen käytön myötä huulet tuntuvat pehmeämmiltä, kosteutetuilta ja näkyvästi sileämmiltä, ja ne näyttävät terveiltä ja hoidetuilta. L’Oréal Paris Plump Ambition -huulivoide on ihanteellinen kumppani päivittäiseen rutiiniin, jossa hoito ja kauneus yhdistyvät käytännöllisessä ja aisteja hellivässä muodossa.

Käyttöohjeet

Levitä tuotetta pehmustetulla applikaattorilla aloittamalla ylähuulen keskeltä. Levitä keskeltä huulien ulkoreunoille ja liu’uta sitten applikaattoria alahuulen yli. Odota vähintään 10 minuuttia, jotta saat ainutlaatuisen värin ja lasimaiset, täyteläisemmät huulet.

Ainesosat

C18-36-HAPON TRIGLYSERIDI • BIS-DIGLYSERYYLIPOLYASYLAADIPAATTI-2 • POLYBUTEENI • PENTAERYTRITYYLITETRAISOSTEARAATTI • TRIDEKYYLITRIMELLITAATTI • DIISOSTEARYYLIMALAATTI • SILIKA-DIMETYYLISILYLAATTI [NANO] / SILIKA-DIMETYYLISILYLAATTI • ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • VANILLIINI • PENTYLEENIGLYKOL • KAPRYLYLIGLYKOL • MENTOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • TRIBEHENIINI • VANILLYYLIBUTYYLIEETERI • VANILLA PLANIFOLIA -HEDELMÄUUTE • TOCOPHERYL ACETATE • PROPYLENE GLYCOL • CITRIC ACID • SORBITAN ISOSTEARATE • TRIHYDROXYSTEARIN • SODIUM SACCHARIN • MENTHA PIPERITA -ÖLJY / PIPARMINTTUÖLJY • KALSIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • ALUMIINIOKSIDI • KALSIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • SYNTEETTINEN FLUORPHLOGOPIITTI • MAITOHAPPO • NATRIUMHYALURONAATTI • MAGNESIUMSILIKAATTI • PIIDIOKSIDI • PALMITOYYLITRIPEPTIDI-1 • LIMONEENI • TINOKSIDI • GLUKOMANNAANI • ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 45410 / PUNAINEN 27 • MIKA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 45410 / PUNAINEN 28 LAKE • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 45380 / PUNAINEN 22 LAKE • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 15985 / KELTAINEN 6 LAKE • CI 17200 / PUNAINEN 33 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 • CI 15850 / PUNAINEN 7]. (F.I.L. N70058282/1).

Farmaseuttinen ohje

Tämän tuotteen käytölle ei vaadita erityisiä varotoimia normaaleissa tai kohtuullisesti ennakoitavissa olevissa käyttöolosuhteissa.