• L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75Ml
  • L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75 ml
  • L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75 ml
  • L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75 ml
  • L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75 ml
-6%

L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75 ml

SKU-koodiLO3600524146177

LPA OA MAGIC RET 2 BRUN AE 75 ml 550

Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,08
Säästät: -€0,58
11,33 € / 100ml
L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75Ml
L'Oréal Paris Magic Retouch 4 Beige 75 ml
Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,08
Säästät: -€0,58
11,33 € / 100ml

 

 

Magic Retouch on maaginen ratkaisu juurikasvun ja harmaiden hiusten peittämiseen. Kyseessä on välittömästi vaikuttava suihke, jossa on erittäin tarkka mikrodiffuusori. Se peittää juurikasvut ja harmaat hiukset täydellisesti ja tarkasti hetkessä, sulautuen sekunneissa hiusten väriin. Vaikutus ei ole pysyvä, vaan kestää ensimmäiseen pesukertaan asti. Jopa 6 sävyä juurikasvun peittämiseen.

Koostumus

1150407 - AINESOSAT: ISOBUTAANI • ETYYLITRISILOKSAANI • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • TRIMETYYLISILOKSISILIKAATTI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • METYYLITRIMETIKONI (F.I.L. C179941/1).

Käyttöohjeet

Magic Retouch Spray -tuotteen käyttöohjeet: 1. Aseta pyyhe hartioille, jotta tuote ei pääse kosketuksiin vaatteiden kanssa. Ravista suihketta ennen käyttöä. 2. Suihkuta noin 10 cm:n etäisyydeltä hiusjuurista, kasvojen ääriviivoista ja/tai ohimoista, kunnes alueet ovat kokonaan peitossa. 3. Kun tuote on levitetty, anna sen kuivua koskematta siihen noin 3 sekunnin ajan. Jos tuotetta pääsee iholle, pese se pois saippualla ja vedellä.

Ainesosat

1150407 - AINESOSAT: ISOBUTAANI • ETYYLITRISILOKSAANI • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • TRIMETYYLISILOKSISILIKAATTI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • METYYLITRIMETIKONI (F.I.L. C179941/1).