• L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240 , 1,4 gr
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240, 1,4 g
-18%

L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240, 1,4 g

SKU-koodiLO3600524145910

L'Oréal Paris Le Shadow Stick Pitkäkestoinen luomiväri 240 Brown Abyss

Normaalihinta €9,00 642,86 € / 100gr
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€1,99
642,86 € / 100gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240 , 1,4 gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 240, 1,4 g
Normaalihinta €9,00 642,86 € / 100gr
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€1,99
642,86 € / 100gr

 

 

Tutustu L'Oréal Parisin Le Shadow Stick -luomivärin monipuolisuuteen. Yksi tuote, loputtomasti erilaisia meikkilookeja. Käytännöllisen ja helppokäyttöisen muodonsa ansiosta se muuttaa katseesi yhdellä liikkeellä: käytä sitä luomivärinä tai luo savuinen vaikutelma juuri haluamallasi värillä.

Värin voimakkuus on eloisa ja valikoimassa on useita erilaisia viimeistelyjä. Koostumus levittyy pehmeästi ja häivytetään helposti. Nauti jopa 16 tunnin kestävyydestä* ilman, että mukavuus tai tyyli kärsivät. Valitse L'Oréal Parisin 12 saatavilla olevasta sävystä.

*Kuluttajatesti, johon osallistui 116 naista

Koostumus

Value1: AQUA / WATER / EAU • BUTYLENE GLYCOL • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • SODIUM STEARATE • SORBITAN ISOSTEARATE • GLYCERIN • DIMETIKONI • SORBITANISTEARAATTI • KALCIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • SILIKA-SILYLAATTI [NANO] / SILIKA-SILYLAATTI • FENOKSIEETANOLI • SILIKA • HYDROKSYETYYLISELLULOOSA • NATRIUMHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TINAOKSIDI • NATRIUMFOSFAATTI • DINATRIUMFOSFAATTI • POLYSORBAATTI 60

Käyttöohjeet

Levitä suoraan silmäluomelle luomivärinä tai ripsirajaan pitkin savuisen vaikutelman luomiseksi. Häivytä nopeasti sormilla tai siveltimellä halutun lopputuloksen saavuttamiseksi.

Ainesosat

Value1: AQUA / WATER / EAU • BUTYLEENIGLYKOLI • SYNTEETTINEN FLUORFLOGOPIITTI • NATRIUMSTEARAATTI • SORBITANISOSTEARAATTI • GLYSERIINI • DIMETHICONE • SORBITAN STEARATE • CALCIUM SODIUM BOROSILICATE • SILICA SILYLATE [NANO] / SILICA SILYLATE • PHENOXYETHANOL • SILICA • HYDROKSYETYYLISELLULOOSA • NATRIUMHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TINAOKSIDI • NATRIUMFOSFAATTI • DINATRIUMFOSFAATTI • POLYSORBAATTI 60