• L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230 , 1,4 gr
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230, 1,4 g
-18%

L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230, 1,4 g

SKU-koodiLO3600524144661

L'Oréal Paris Le Shadow Stick Pitkäkestoinen luomiväri 230 Magnetic Bronze

Normaalihinta €9,00 642,86 € / 100gr
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€1,99
642,86 € / 100gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230 , 1,4 gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 230, 1,4 g
Normaalihinta €9,00 642,86 € / 100gr
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€1,99
642,86 € / 100gr

 

 

Tutustu L'Oréal Parisin Le Shadow Stick -luomivärin monipuolisuuteen. Yksi tuote, loputtomasti erilaisia meikkilookeja. Käytännöllisen ja helppokäyttöisen muodonsa ansiosta se muuttaa katseesi yhdellä liikkeellä: käytä sitä luomivärinä tai luo savuisen vaikutelman juuri haluamallasi värillä.

Värin voimakkuus on eloisa ja valikoimassa on useita erilaisia viimeistelyjä. Koostumus levittyy pehmeästi ja häivytetään helposti. Nauti jopa 16 tunnin kestävyydestä* ilman, että mukavuus tai tyyli kärsivät. Valitse L'Oréal Parisin 12 saatavilla olevasta sävystä.

*Kuluttajatesti, johon osallistui 116 naista

Koostumus

Value1: AQUA / WATER / EAU • BUTYLENE GLYCOL • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • SODIUM STEARATE • SORBITAN ISOSTEARATE • GLYCERIN • DIMETHICONE • SORBITAN STEARATE • CALCIUM SODIUM BOROSILICATE • SILICA SILYLATE [NANO] / SILICA SILYLATE • PHENOXYETHANOL • SILICA • HYDROKSYETYYLISELLULOOSA • NATRIUMHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TINAOKSIDI • NATRIUMFOSFAATTI • DINATRIUMFOSFAATTI • POLYSORBAATTI 60

Käyttöohjeet

Levitä suoraan silmäluomelle luomivärinä tai ripsirajaan saadaksesi savuisen vaikutelman. Häivytä nopeasti sormilla tai siveltimellä halutun lopputuloksen saavuttamiseksi.

Ainesosat

Value1: AQUA / WATER / EAU • BUTYLEENIGLYKOLI • SYNTEETTINEN FLUORPHLOGOPIITTI • NATRIUMSTEARAATTI • SORBITANISOSTEARAATTI • GLYSERIINI • DIMETHICONE • SORBITAN STEARATE • CALCIUM SODIUM BOROSILICATE • SILICA SILYLATE [NANO] / SILICA SILYLATE • PHENOXYETHANOL • SILICA • HYDROKSIEETYYLISELLULOOSA • NATRIUMHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TINAOKSIDI • NATRIUMFOSFAATTI • DINATRIUMFOSFAATTI • POLYSORBAATTI 60