• L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100 , 1,4 gr
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100, 1,4 g
-20%

L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100, 1,4 g

SKU-koodiLO3600524144609

L'Oréal Paris Le Shadow Stick Pitkäkestoinen luomiväri 100 Ice Sparkle

Normaalihinta €8,80 628,57 € / 100gr
Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€2,19
628,57 € / 100gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100 , 1,4 gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 100, 1,4 g
Normaalihinta €8,80 628,57 € / 100gr
Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€2,19
628,57 € / 100gr

 

 

Tutustu L'Oréal Parisin Le Shadow Stick -luomivärin monipuolisuuteen. Yksi tuote, loputtomasti erilaisia meikkilookeja. Käytännöllisen ja helppokäyttöisen muodonsa ansiosta se muuttaa katseesi yhdellä liikkeellä: käytä sitä luomivärinä tai luo savuisen vaikutelman suosikkivärilläsi.

Värin voimakkuus on eloisa ja valikoimassa on monenlaisia viimeistelyjä. Koostumus levittyy pehmeästi ja häivytetään helposti. Nauti jopa 16 tunnin kestosta* ilman, että mukavuus tai tyyli kärsivät. Valitse L'Oréal Parisin 12 saatavilla olevasta sävystä.

*Kuluttajatesti, johon osallistui 116 naista

Koostumus

Value1: AQUA / WATER / EAU • BUTYLENE GLYCOL • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • SODIUM STEARATE • SORBITAN ISOSTEARATE • GLYCERIN • DIMETHICONE • SORBITAN STEARATE • CALCIUM SODIUM BOROSILICATE • SILICA SILYLATE [NANO] / SILICA SILYLATE • PHENOXYETHANOL • SILICA • HYDROKSIEETYYLISELLULOOSA • NATRIUMHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TINAOKSIDI • NATRIUMFOSFAATTI • DINATRIUMFOSFAATTI • POLYSORBAATTI 60

Käyttöohjeet

Levitä suoraan silmäluomelle luomivärinä tai ripsirajaan pitkin savuisen vaikutelman luomiseksi. Häivytä nopeasti sormilla tai siveltimellä halutun lopputuloksen saavuttamiseksi.

Ainesosat

Value1: AQUA / WATER / EAU • BUTYLEENIGLYKOLI • SYNTEETTINEN FLUORFLOGOPIITTI • NATRIUMSTEARAATTI • SORBITANISOSTEARAATTI • GLYSERIINI • DIMETHICONE • SORBITAN STEARATE • CALCIUM SODIUM BOROSILICATE • SILICA SILYLATE [NANO] / SILICA SILYLATE • PHENOXYETHANOL • SILICA • HYDROKSYETYYLISELLULOOSA • NATRIUMHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TINAOKSIDI • NATRIUMFOSFAATTI • DINATRIUMFOSFAATTI • POLYSORBAATTI 60