• L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
  • L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
-16%

L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml

SKU-koodiLO30189096
L'Oréal Paris Paradise Big Deal -ripsiväri: volyymi ja pituus
Normaalihinta €11,70 118,18 € / 100ml
Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,99
Säästät: -€2,29
118,18 € / 100ml
L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
L'Oreal Paris Cosmetics Masc Paradise Big Deal Black, 9,9 ml
Normaalihinta €11,70 118,18 € / 100ml
Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,99
Säästät: -€2,29
118,18 € / 100ml

 

 
L'Oréal Parisin Paradise Big Deal -ripsivärillä saat upeaa volyymia ja rajatonta pituutta ilman ripsien paakkuuntumista. Sen ainutlaatuinen kartiomainen ristikkäisharja on suunniteltu antamaan volyymia ja erottamaan jokainen ripsi toisistaan, jolloin jokaisella vedolla saat runsaasti pituutta ja volyymia.

Kevyt ja pehmeä koostumuksemme varmistaa, että kerros kerrokselta ripset pysyvät kevyinä ilman painon tunnetta. Unohda paakut ja nauti ripsistä, joiden vaikutusta voit säätää levittämällä juuri niin monta kerrosta kuin tarvitset.

Rajoittamatonta volyymia, pituutta ja pehmeyttä, jotta saat äärimmäisen tuuheat ripset. Olet sen arvoinen.

Koostumus

G2004856 - AINESOSAT: AQUA / VESI • BEHENYL BEHENATE • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • CETEARYYLIALKOHOLI • STEARIC ACID • PALMITIC ACID • POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE • BUTYLENE GLYCOL • PVP • VP/EICOSENE COPOLYMER • AMINOMETHYL PROPANEDIOL • KAOLIN • PHENOXYETHANOL • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTYLEENIGLYKOLI • KETYYLIFOSFAATTIKALIUM • MYRISTIINIHAPPO ● [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77499 / RAUTAOKSIDIT]. (F.I.L. Z70038969/1).

Käyttöohje

Levitä juurista latvoihin siksak-liikkein, jotta saat volyymia ja pituutta. Toista levitys kerroksittain ilman paakkuja, kunnes saavutat haluamasi volyymin.

Ainesosat

G2004856 - AINESOSAT: AQUA / VESI • BEHENYL BEHENATE • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • CETEARYYLIALKOHOLI • STEARIC ACID • PALMITIC ACID • POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE • BUTYLENE GLYCOL • PVP • VP/EICOSENE COPOLYMER • AMINOMETHYL PROPANEDIOL • KAOLIN • PHENOXYETHANOL • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTYLEENIGLYKOLI • KETYYLIFOSFAATTIKALIUM • MYRISTIHAPPO ● [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77499 / RAUTAOKSIDIT]. (F.I.L. Z70038969/1).