• Joykids Glass Training Mug 150Ml Grey Everyday Baby
  • Joykids-harjoitusmuki, lasia, 150 ml, harmaa, Everyday Baby
-23%

Joykids-harjoitusmuki, lasia, 150 ml, harmaa, Everyday Baby

SKU-koodiEV7350077263147
EVERYDAY Harjoitusmuki. Lasia, 150 ml, HARMAA *UUSI*
Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,99
Säästät: -€4,09
9,27 € / 100ml
Loppuunmyyty
Joykids Glass Training Mug 150Ml Grey Everyday Baby
Joykids-harjoitusmuki, lasia, 150 ml, harmaa, Everyday Baby
Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,99
Säästät: -€4,09
9,27 € / 100ml

 

 
Hygieeninen, tippumaton korkki, joka suojaa lialta. Lääketieteellisen laatuisesta silikonista valmistettu tutti, jossa on koliikkia ehkäisevä ilmanvaihtojärjestelmä. Helppo ja kätevä kierrekorkki. Ergonomiset kahvat, jotka mahdollistavat vauvalle helpon ja mukavan otteen. Leveäsuinen tuttipullo on valmistettu erittäin kestävästä borosilikaattilasista, joka ei sirpaleudu särkyessään.
Sopii astianpesukoneeseen, mikroaaltouuniin ja sterilointilaitteisiin.
Tämän MilkHero-pullon voi pestä käsin tai astianpesukoneessa. Lisäksi sen voi lämmittää mikroaaltouunissa tai käyttää sterilointilaitteessa ilman, että se menettää alkuperäistä väriään.

Koostumus

Särkymättömät lasiset tuttipullot
MilkHero-tutit on valmistettu korkealaatuisesta, kevyestä borosilikaattilasista, ja ne on päällystetty ohuella silikonikerroksella, joka lisää niiden kestävyyttä. Lisäksi tämäntyyppisessä lasissa on sisäänrakennettu rikkoutumattomuusjärjestelmä, joka takaa turvallisuuden, sillä jos lasi sattuisi rikkoutumaan, se halkeilee mutta ei hajoa palasiksi, vaan pysyy silikonikerroksen sisällä.

Ainesosat

vauvat, alkaen 0 kuukaudesta