• Josenea Special Vigour Bio 50Gr.
-30%

Josenea Especial Vigor Bio 50 g.

SKU-koodiJO8436535159616
Josenea Especial Vigor Bio on orgaaninen yrttitee, joka antaa energiaa ja elinvoimaa. Huolellisesti valitun luonnollisten ainesosien sekoituksen, kuten rosmariinin, nokkosen ja timjamin, ansiosta tämä yrttitee virkistää kehoa ja mieltä. Nauti sen herkullisesta mausta ja hyödynnä sen elvyttäviä ominaisuuksia.
Normaalihinta €5,04 10,08 € / 100gr
Alennushinta €5,04 Normaalihinta €7,20
Säästät: -€2,16
10,08 € / 100gr
Loppuunmyyty
Josenea Special Vigour Bio 50Gr.
Josenea Especial Vigor Bio 50 g.
Normaalihinta €5,04 10,08 € / 100gr
Alennushinta €5,04 Normaalihinta €7,20
Säästät: -€2,16
10,08 € / 100gr

 

 
Josenea Especial Vigor Bio 50 g on orgaaninen yrttitee, jota käytetään energian ja elinvoiman lisäämiseen. Tämä erityinen sekoitus koostuu huolellisesti valituista luonnollisista ainesosista, kuten ginsengistä, macasta ja guaranasta, jotka tunnetaan stimuloivista ja elvyttävistä ominaisuuksistaan. Tämä yrttitee sopii erinomaisesti niille, jotka kaipaavat luonnollista ja pitkäkestoista energiaboostia. Lisää vain teelusikallinen Josenea Especial Vigor Bioa kuppiin kuumaa vettä ja nauti sen elvyttävistä vaikutuksista.

Koostumus

Josenea Especial Vigor Bio 50 g:n koostumusta ei ole saatavilla tietokannassa.