• Jardin De La Almazara Super Moisturising Body Emulsion 250Ml.
-33%

Jardin De La Almazara Erittäin kosteuttava vartaloemulsio 250 ml.

SKU-koodiJA8425656943914
Erittäin kosteuttava vartaloemulsio kuivalle tai kosteutta vailla olevalle iholle.
Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €14,54
Säästät: -€4,74
3,92 € / 100ml
Loppuunmyyty
Jardin De La Almazara Super Moisturising Body Emulsion 250Ml.
Jardin De La Almazara Erittäin kosteuttava vartaloemulsio 250 ml.
Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €14,54
Säästät: -€4,74
3,92 € / 100ml

 

 

Koostumus

Vesi, ekstra-neitsytoliiviöljy, setearyylolivaatti, sorbitanolivaatti ja setyylipalmitaatti.

Käyttöohje

Levitä emulsio puhtaalle ja kuivalle iholle ja hiero kevyesti, kunnes se on imeytynyt.

Apteekkarin vinkki

Pidä ihosi pehmeänä ja kosteutettuna tällä emulsiolla, joka tarjoaa lisäkosteutusta terveelle iholle.