• Isdin Ureadin Cream10, 300 ml
-8%

Isdin Ureadin Cream10, 300 ml

SKU-koodiIS8429420305489
Kosteuttava vartalovoide purkissa
Normaalihinta €13,80 4,6 € / 100ml
Alennushinta €13,80 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€1,15
4,6 € / 100ml
Isdin Ureadin Cream10, 300 ml
Isdin Ureadin Cream10, 300 ml
Normaalihinta €13,80 4,6 € / 100ml
Alennushinta €13,80 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€1,15
4,6 € / 100ml

 

 
Kosteuttava vartalovoide purkissa

Koostumus

"Aqua (vesi), urea, glyseriini, oktyylidodekanol, setyylialkoholi, setearyylialkoholi, dimetikoni, pantenoli, fenyylipropanoli, 1,2-heksanidioli, laureth-9, kaliumcetyylifosfaatti, propanedioli, akrylaatit/C10-30-alkyyliakrylaattikrossipolymeeri, kaprylyyliglykoli, jojobaesterit, tokoferyyliasetaatti, allantoiini, hajuste, Persea Gratissima (avokado) -öljy, ksantaanikumi, Helianthus Annuus (auringonkukka) -siemenvaha, tetranatriumglutamaattidiasetaatti, natriumhydroksidi, polyglyseriini-3, Acacia Decurrens -kukka-vaha, maitohappo, tokoferoli

Kenelle tuote on tarkoitettu

Dermatologisesti testattu. Ihotautilääkäreiden suosittelema. Syvä, intensiivinen ja pitkäkestoinen kosteutus. Välitön helpotus ja miellyttävä tunne. Vahvistaa ihon suojakerrosta. Lisää ihon joustavuutta ja pehmeyttä. Silkkinen lopputulos, ei jätä rasvaista kalvoa