• Hiranyagarba Purana Sport Tribus-Fortex Elixir 30Ml.
-13%

Hiranyagarba Purana Sport Tribus-Fortex Elixir 30 ml.

SKU-koodiHI7344070600306
Tribus-Fortex-eliksiiri urheilijoille, 30 ml
Normaalihinta €55,40 184,67 € / 100ml
Alennushinta €55,40 Normaalihinta €63,69
Säästät: -€8,29
184,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Purana Sport Tribus-Fortex Elixir 30Ml.
Hiranyagarba Purana Sport Tribus-Fortex Elixir 30 ml.
Normaalihinta €55,40 184,67 € / 100ml
Alennushinta €55,40 Normaalihinta €63,69
Säästät: -€8,29
184,67 € / 100ml

 

 
30 ml:n Tribus-Fortex-eliksiiri urheilijoille on erityinen koostumus, jossa yhdistyvät luonnolliset uutteet energian ja fyysisen suorituskyvyn tehostamiseksi. Suosittelemme laimentamaan 1 ml veteen ja nauttimaan sen ennen harjoittelua. Tuotteen koostumus sisältää Tribus-Fortex-uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa parantamaan kestävyyttä ja elinvoimaa. Koe tämän eliksiirin voima osana liikuntarutiiniasi.

Koostumus

Koostumus: Tribus-Fortex-uute ja muita luonnollisia ainesosia.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Laimenna 1 ml veteen ja nauti ennen harjoittelua.