• Hiranyagarba Purana Sport Sandhimukta Elixir 30Ml.
-13%

Hiranyagarba Purana Sport Sandhimukta Elixir 30 ml.

SKU-koodiHI7344070500309
Elixir Sandhimukta urheilijoille, 30 ml
Normaalihinta €55,40 184,67 € / 100ml
Alennushinta €55,40 Normaalihinta €63,69
Säästät: -€8,29
184,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Purana Sport Sandhimukta Elixir 30Ml.
Hiranyagarba Purana Sport Sandhimukta Elixir 30 ml.
Normaalihinta €55,40 184,67 € / 100ml
Alennushinta €55,40 Normaalihinta €63,69
Säästät: -€8,29
184,67 € / 100ml

 

 
30 ml:n Sandhimukta-eliksiiri urheilijoille on ainutlaatuinen valmiste, jossa yhdistyvät luonnolliset ainesosat nivelten ja lihasten terveyden tukemiseksi. 1 ml:n päivittäinen annos voi auttaa sinua säilyttämään joustavuuden ja liikkuvuuden. Tuotteen koostumus sisältää Sandhimukta-uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka takaavat kokonaisvaltaisen hyvinvoinnin. Koe vahvempi ja ketterämpi keho tämän erityisen eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Sandhimukta-uute ja muut luonnolliset ainesosat.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Ota 1 ml päivittäin.