• Hiranyagarba Purana Kalinimi 30Ml.
-19%

Hiranyagarba Purana Kalinimi 30 ml.

SKU-koodiHI7344070200308
Purana Kalinimi, 30 ml
Normaalihinta €32,90 109,67 € / 100ml
Alennushinta €32,90 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€7,84
109,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Purana Kalinimi 30Ml.
Hiranyagarba Purana Kalinimi 30 ml.
Normaalihinta €32,90 109,67 € / 100ml
Alennushinta €32,90 Normaalihinta €40,74
Säästät: -€7,84
109,67 € / 100ml

 

 
30 ml:n Purana Kalinimi on yrttieliksiiri, joka edistää elinvoimaa ja yleistä hyvinvointia. Yhden millilitran päivittäinen annos riittää tämän ainutlaatuisen valmisteen hyötyjen kokemiseen. Purana Kalinimin uute ja muut luonnolliset ainesosat vahvistavat yhdessä immuunijärjestelmää ja lisäävät energiaa. Löydä terveellisempi elämä tämän erityisen eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Purana Kalinimi -uute ja luonnolliset ainesosat.

Käyttöohje

Käyttöohje: Ota 1 ml päivässä.