• Hiranyagarba Karoti-Take Yamabushitake 30Ml.
-11%

Hiranyagarba Karoti-Take Yamabushitake 30 ml.

SKU-koodiHI7344060300902
Karoti-Take Yamabushitake, 30 ml
Normaalihinta €82,60 275,33 € / 100ml
Alennushinta €82,60 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€10,02
275,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Karoti-Take Yamabushitake 30Ml.
Hiranyagarba Karoti-Take Yamabushitake 30 ml.
Normaalihinta €82,60 275,33 € / 100ml
Alennushinta €82,60 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€10,02
275,33 € / 100ml

 

 
30 ml:n Karoti-Take Yamabushitake on eliksiiri, joka yhdistää luonnollisia uutteita optimaalisen terveyden edistämiseksi. 1 ml:n päivittäinen annos veden tai mehun kanssa voi auttaa sinua ylläpitämään elinvoimaa ja yleistä hyvinvointia. Sen koostumus sisältää Karoti-Take Yamabushitake -uutetta ja muita luonnollisia ainesosia. Nauti parantuneesta terveydestä tämän erityisen eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Karoti-Take Yamabushitake -uute ja muita luonnollisia ainesosia.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Ota 1 ml päivittäin veden tai mehun kanssa.