• Hiranyagarba Karoti-Take Shiitake 30Ml.
-11%

Hiranyagarba Karoti-Take Shiitake 30 ml.

SKU-koodiHI7344060300803
Karoti-Take Shiitake, 30 ml
Normaalihinta €82,60 275,33 € / 100ml
Alennushinta €82,60 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€10,02
275,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Karoti-Take Shiitake 30Ml.
Hiranyagarba Karoti-Take Shiitake 30 ml.
Normaalihinta €82,60 275,33 € / 100ml
Alennushinta €82,60 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€10,02
275,33 € / 100ml

 

 
30 ml:n Karoti-Take Shiitake on eliksiiri, jossa yhdistyvät luonnolliset uutteet optimaalisen terveyden edistämiseksi. 1 ml:n päivittäinen annos veden tai mehun kanssa voi auttaa sinua ylläpitämään elinvoimaa ja yleistä hyvinvointia. Sen koostumukseen kuuluu Karoti-Take Shiitake -uutetta ja muita luonnollisia ainesosia. Nauti paremmasta terveydestä tämän erityisen eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Karoti-Take Shiitake -uute ja luonnolliset ainesosat.

Käyttöohje

Käyttöohje: Ota 1 ml päivässä veden tai mehun kanssa.