• Hiranyagarba Karoti-Take Neurotake 30Ml.
-18%

Hiranyagarba Karoti-Take Neurotake 30 ml.

SKU-koodiHI7344060350600
Karoti-Take Neurotake, 30 ml
Normaalihinta €76,90 256,33 € / 100ml
Alennushinta €76,90 Normaalihinta €93,63
Säästät: -€16,73
256,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Karoti-Take Neurotake 30Ml.
Hiranyagarba Karoti-Take Neurotake 30 ml.
Normaalihinta €76,90 256,33 € / 100ml
Alennushinta €76,90 Normaalihinta €93,63
Säästät: -€16,73
256,33 € / 100ml

 

 
30 ml:n Karoti-Take Neurotake on eliksiiri, jossa yhdistyvät luonnolliset uutteet mielenterveyden ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseksi. 1 ml:n päivittäinen annos veden tai mehun kanssa voi auttaa sinua säilyttämään rauhallisuuden ja tyyneyden. Tuotteen koostumus sisältää Karoti-Take Neurotake -uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka takaavat kokonaisvaltaisen hyvinvointikokemuksen. Löydä sisäinen rauha tämän erityisen eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Karoti-Take Neurotake -uute ja muita luonnollisia ainesosia.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Laimenna 1 ml veteen ja nauti päivittäin.