• Hiranyagarba Karoti-Take Cordyceps 30Ml.
-11%

Hiranyagarba Karoti-Take Cordyceps 30 ml.

SKU-koodiHI7344060300407
Karoti-Take Cordyceps, 30 ml
Normaalihinta €82,60 275,33 € / 100ml
Alennushinta €82,60 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€10,02
275,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Karoti-Take Cordyceps 30Ml.
Hiranyagarba Karoti-Take Cordyceps 30 ml.
Normaalihinta €82,60 275,33 € / 100ml
Alennushinta €82,60 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€10,02
275,33 € / 100ml

 

 
30 ml:n Karoti-Take Cordyceps on eliksiiri, jossa yhdistyvät luonnolliset uutteet yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseksi. 1 ml:n päivittäinen annos veden tai mehun kanssa auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja lisäämään elinvoimaa. Tuotteen koostumus sisältää Karoti-Take Cordyceps -uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka takaavat kokonaisvaltaisen hyvinvointikokemuksen. Löydä terveellisempi elämä tämän erityisen eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Karoti-Take Cordyceps -uute ja luonnolliset ainesosat.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Ota 1 ml päivässä veden tai mehun kanssa.