• Hiranyagarba Karoti-Take Chaga 30Ml.
-15%

Hiranyagarba Karoti-Take Chaga 30 ml.

SKU-koodiHI7344060300179
Karoti-Take Chaga, 30 ml
Normaalihinta €79,19 263,97 € / 100ml
Alennushinta €79,19 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€13,43
263,97 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Karoti-Take Chaga 30Ml.
Hiranyagarba Karoti-Take Chaga 30 ml.
Normaalihinta €79,19 263,97 € / 100ml
Alennushinta €79,19 Normaalihinta €92,62
Säästät: -€13,43
263,97 € / 100ml

 

 
30 ml:n Karoti-Take Chaga on yrttieliksiiri, jossa yhdistyvät luonnolliset uutteet terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseksi. 1 ml:n päivittäinen annos veden tai mehun kanssa auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää ja lisäämään elinvoimaa. Koostumus sisältää Karoti-Take Chaga -uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka takaavat kokonaisvaltaisen hyvinvointikokemuksen. Löydä terveellisempi elämä tämän erityisen eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Karoti-Take Chaga -uute ja luonnolliset ainesosat.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Laimenna 1 ml veteen ja ota päivittäin.