• Hiranyagarba Elixir Jali2 30Ml.
-10%

Hiranyagarba Elixir Jali2 30 ml.

SKU-koodiHI7344010350308
Elixir Jali2, 30 ml
Normaalihinta €50,10 167,0 € / 100ml
Alennushinta €50,10 Normaalihinta €55,95
Säästät: -€5,85
167,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Elixir Jali2 30Ml.
Hiranyagarba Elixir Jali2 30 ml.
Normaalihinta €50,10 167,0 € / 100ml
Alennushinta €50,10 Normaalihinta €55,95
Säästät: -€5,85
167,0 € / 100ml

 

 
Tämä 30 ml:n Jali2-eliksiiri on arvokas yrttivalmiste, jossa yhdistyvät luonnolliset uutteet terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseksi. Jali2 tunnetaan antioksidanttisista ja energiaa lisäävistä ominaisuuksistaan. Tätä eliksiiriä voidaan nauttia päivittäin, 1 ml päivässä veden tai mehun kanssa, immuunijärjestelmän vahvistamiseksi ja elinvoiman lisäämiseksi. Sen koostumus sisältää Jali2-uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka takaavat kokonaisvaltaisen hyvinvointikokemuksen.

Koostumus

Koostumus: Jali2-uute ja muita luonnollisia ainesosia.

Käyttöohje

Käyttöohjeet: Ota 1 ml päivittäin veden tai mehun kanssa.