• Himalaya Energising Day Cream 50Ml.
-39%

Himalaya Energisoiva päivävoide 50 ml.

SKU-koodiHI8901138834760
Energiaa iholle päivällä.
Normaalihinta €6,80 13,6 € / 100ml
Alennushinta €6,80 Normaalihinta €11,14
Säästät: -€4,34
13,6 € / 100ml
Himalaya Energising Day Cream 50Ml.
Himalaya Energisoiva päivävoide 50 ml.
Normaalihinta €6,80 13,6 € / 100ml
Alennushinta €6,80 Normaalihinta €11,14
Säästät: -€4,34
13,6 € / 100ml

 

 
Himalayan energisoiva päivävoide on ihoa elvyttävä koostumus. Sen ainesosat, kuten vehnä ja ginseng, auttavat kosteuttamaan, ravitsemaan ja elvyttämään ihoa, jolloin iho pysyy säteilevänä ja energisenä koko päivän ajan.

Koostumus

Vesi, vehnänsiemenöljy, glyseriini, makeamanteliöljy, steariinihappo, ginsengöljy, mäkikuismaöljy, mirraöljy, patchouliöljy.

Käyttöohje

Käytä yhdessä aurinkovoiteen kanssa lisäsuojan saamiseksi.